Cart. HP 901 Black XL J4580/4660/4680

Cart. HP 901 Black XL J4580/4660/4680

1.895,00 ден.   Спореди

Color(s) of print cartridges Black
Ink drop13.8 pl
Ink types Pigment-based

Compatible Products
HP Officejet 4500 All-in-One Printer (CB867A)
HP Officejet 4500 Desktop All-in-O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.895,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color(s) of print cartridges Black
Ink drop13.8 pl
Ink types Pigment-based

Compatible Products
HP Officejet 4500 All-in-One Printer (CB867A)
HP Officejet 4500 Desktop All-in-One Printer (CM753A)
HP Officejet 4500 Wireless All-in-One Printer (CN547A)
HP Officejet J4580 All-in-One Printer (CB780A)
HP Officejet J4680 All-in-One Printer (CB783A)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка