Cart. HP 300 Colour ink D2560/F4280

Cart. HP 300 Colour ink D2560/F4280

1.200,00 ден.   Спореди

Colour(s) of print cartridges
*Colour

Page yield (colour)
165 pages*

Compatibility List
• For HP Deskjet D1660, D2560, D2660, D5560, F2420, F4280
F2492, F4210, F4224...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Colour(s) of print cartridges
*Colour

Page yield (colour)
165 pages*

Compatibility List
• For HP Deskjet D1660, D2560, D2660, D5560, F2420, F4280
F2492, F4210, F4224, F4272, F4280, F4580
• For HP Photosmart C4670, C4680, C4685, C4780

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка