Cart. HP 28 Colour 3420/3325/3745

1.905,00 ден.   Спореди

Cartridge colors
Tri-color
Page yield color
240 pages*

This ink cartridge is guaranteed to work in these HP printers

HP Deskjet 3320, 3325, 3420, 3425, 3520, 3535, 3550, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.905,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cartridge colors
Tri-color
Page yield color
240 pages*

This ink cartridge is guaranteed to work in these HP printers

HP Deskjet 3320, 3325, 3420, 3425, 3520, 3535, 3550, 3645, 3647, 3650, 3745, 3845, 5650, 5652, 5655, 5850

HP Officejet 4212, 4215, 4219, 4252, 4255, 4315, 4355, 5605, 5607, 5610, 5615, 6110, j5520

HP Printer/Scanner/Copier 1210, 1213, 1215, 1217, 1219, 1311, 1312, 1315, 1315s, 1317

*Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка