Cart. Canon Pixma 490 Black Bottle for G1400/G2400/G3400

Cart. Canon Pixma 490 Black Bottle for G1400/G2400/G3400

450,00 ден.   Спореди

Black cartridge for Canon Pixma G1400 / G2400 / G3400, up to 6000 pages, 135 ml


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Black cartridge for Canon Pixma G1400 / G2400 / G3400, up to 6000 pages, 135 ml

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка