CarCamOne камера за во автомобил

4.661,00 ден.   Спореди

Монтирана од страна, може да се користи за набљудување на сообраќајот, снимајќи го секој доказ или може да се употреби како дигитален неделен дневник. Возење низ планини, запирања во природа го претво...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.661,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Монтирана од страна, може да се користи за набљудување на сообраќајот, снимајќи го секој доказ или може да се употреби како дигитален неделен дневник. Возење низ планини, запирања во природа го претвораат возењето во лично задоволство. Осетливиот сензор на светлина овозможува камерата да работи и во предвечерје и ноќе. Камерата се активира со палење на моторот. Може да се постави на шалт-таблата, без понатамошно сметање во работата на вoзилото, обработувајќи и постари податоци на SD картичка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка