Car & Bike Holder for Smartphones Omega Kiwi Black/Blue

434,00 ден.   Спореди

Specifications

Universal Smartphone Bike & Car Holder

Features:
- Suitable for most smartphones/GPS/MP4 (max width 74 mm)
- The ability to mount handlebars of different diame...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 434,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 440,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

Universal Smartphone Bike & Car Holder

Features:
- Suitable for most smartphones/GPS/MP4 (max width 74 mm)
- The ability to mount handlebars of different diameters
- Extra strength power suction to mount holder on almost any flat surfaces
- 360o rotating head

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка