CANON SX-130 IS1, 2.1 megapixel; Manual controls; 3in LCD screen

12.361,00 ден.   Спореди

DIGITAL CAMERA CANON SX-130 IS1, 2.1 megapixel; Manual controls; 3in LCD screen


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 12.361,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DIGITAL CAMERA CANON SX-130 IS1, 2.1 megapixel; Manual controls; 3in LCD screen

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка