Canon Skener Canon DR-4010C, A4, 600dpi, 8dpi grayscale, 24 bit color, automatic or manual feeding

172.356,00 ден.   Спореди

Canon Skener Canon DR-4010C, A4, 600dpi, 8dpi grayscale, 24 bit color, automatic or manual feeding


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 172.356,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon Skener Canon DR-4010C, A4, 600dpi, 8dpi grayscale, 24 bit color, automatic or manual feeding

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка