Canon Powershot SX40 IS Black

Canon Powershot SX40 IS Black

24.990,00 ден.   Спореди

Canon Powershot SX40 IS Black, GPS, 12.1 Megapixels, 14x Optical zoom, 24mm wide lens, FullHD 1080 Video, 2.7" LCD display, HS System, DIGIC5 processor, Inteligent IS, Smart Auto 32 scenes, Night Scen...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon Powershot SX40 IS Black, GPS, 12.1 Megapixels, 14x Optical zoom, 24mm wide lens, FullHD 1080 Video, 2.7" LCD display, HS System, DIGIC5 processor, Inteligent IS, Smart Auto 32 scenes, Night Scene, Optical Image Stabilizator, Motion Direction Technology, Red-eye correction, HD Video Stereo Sound, Creative Filter, HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка