Canon PowerShot SX30 14.1 MP

Canon PowerShot SX30 14.1 MP

27.371,00 ден.   Спореди

Canon PowerShot SX30 14.1 MP, 35 x Optical zoom, HD Video, HDMI, Digit 4 procesor ,LCD 2.7 " Display, Optical image stabilizer, smart auto, face detektion, red eye corektion


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.371,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PowerShot SX30 14.1 MP, 35 x Optical zoom, HD Video, HDMI, Digit 4 procesor ,LCD 2.7 " Display, Optical image stabilizer, smart auto, face detektion, red eye corektion

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка