Canon Powershot SX220HS Silver

Canon Powershot SX220HS Silver

19.990,00 ден.   Спореди

Canon Powershot SX220HS Silver, 12.1 Megapixels, DIGIC 4, 14x optical zoom, Face Detection, Smart Auto, Red-Eye Correction Yes, during shooting and playback, 3.0” LCD display


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon Powershot SX220HS Silver, 12.1 Megapixels, DIGIC 4, 14x optical zoom, Face Detection, Smart Auto, Red-Eye Correction Yes, during shooting and playback, 3.0” LCD display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка