Canon PowerShot SX210 IS Black

Canon PowerShot SX210 IS Black

14.690,00 ден.   Спореди

Canon PowerShot SX210 IS Black, 14.1 Megapixels, 14x optical zoom, HD Video, DIGIC4, 3.0” LCD Display


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PowerShot SX210 IS Black, 14.1 Megapixels, 14x optical zoom, HD Video, DIGIC4, 3.0” LCD Display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка