Canon PowerShot SX130 + 4GB SDHC + Case +  Battery charger

Canon PowerShot SX130 + 4GB SDHC + Case + Battery charger

11.051,00 ден.   Спореди

Canon PowerShot SX130 + 4GB SDHC + Case + Battery charger, 12 Megapixels, 12x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3,0" Lcd, Digit 4, Face detection, Motin detection tehnology, Red - eye co...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.051,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PowerShot SX130 + 4GB SDHC + Case + Battery charger, 12 Megapixels, 12x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3,0" Lcd, Digit 4, Face detection, Motin detection tehnology, Red - eye corection, Optical image stabilizer, Smart Auto

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка