Canon PowerShot SX120 + 4GB Micro SDHC + Case

Canon PowerShot SX120 + 4GB Micro SDHC + Case

11.422,00 ден.   Спореди

Шифра 11303 - Canon PowerShot SX120 + 4GB Micro SDHC + Case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.422,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11303 - Canon PowerShot SX120 + 4GB Micro SDHC + Case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка