Canon PowerShot S100

Canon PowerShot S100

20.990,00 ден.   Спореди

Canon A2300 Blue KIT, 4GB + BAG, 16.0 Mpixels, 35mm wide, 5x optcal zoom,Digic 4 processor, HD Recording,ISO 100 to 1600, 2,7, TFT Display, SDHC slot, Litium-ion Rechargeable Battery Фотоапарати Canon...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A2300 Blue KIT, 4GB + BAG, 16.0 Mpixels, 35mm wide, 5x optcal zoom,Digic 4 processor, HD Recording,ISO 100 to 1600, 2,7, TFT Display, SDHC slot, Litium-ion Rechargeable Battery Фотоапарати Canon www.set.mk 5490 11866 Canon A2300 Blue KIT 730Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3.0 Pure Color II G TFT, DIGIC 5 with iSAPS technology, 1920 x 1080 @ 24 fps (Full HD) , AiAF (Face Detection / 9-point) , 1-point AF (Any position is available, fixed centre or Face Select and Track), GPS tagging, Rechargeable Li-ion Battery NB-5L, SD, SDHC, SDXC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка