Canon Powershot A480

Canon Powershot A480

10.797,00 ден.   Спореди

Canon Powershot A480, 10.0 Megapixels, Silver, 3.3x optical zoom, 2,5" LCD, 2x AA battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.797,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon Powershot A480, 10.0 Megapixels, Silver, 3.3x optical zoom, 2,5" LCD, 2x AA battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка