Canon Powershot A2300

17.990,00 ден.   Спореди

16.0 MPX 5 X ZOOM 2.7- INCH LCD HD VIDEO AUTO FOCUS Li-ion battery 4GB SD CARD ORIGINAL CANON BAG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16.0 MPX 5 X ZOOM 2.7- INCH LCD HD VIDEO AUTO FOCUS Li-ion battery 4GB SD CARD ORIGINAL CANON BAG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка