Canon PIXMA MP495 WiFi Ink-Jet Print

4.290,00 ден.   Спореди

Canon PIXMA MP495 WiFi Ink-Jet Print, Scan, Copy, Print Resolution 4800 x 1200 dpi, Scaner resolution 600 x 1200dpi, 100 sheet input capacity, USB 2.0,WiFi


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.290,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PIXMA MP495 WiFi Ink-Jet Print, Scan, Copy, Print Resolution 4800 x 1200 dpi, Scaner resolution 600 x 1200dpi, 100 sheet input capacity, USB 2.0,WiFi

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка