Canon PIXMA MP280 Ink-Jet Print

1.990,00 ден.   Спореди

Canon PIXMA MP280 Ink-Jet Print, Scan, Copy, Print Resolution 4800 x 1200 dpi, Scaner resolution 600 x 1200dpi, 100 sheet input capacity, USB 2.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PIXMA MP280 Ink-Jet Print, Scan, Copy, Print Resolution 4800 x 1200 dpi, Scaner resolution 600 x 1200dpi, 100 sheet input capacity, USB 2.0

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка