Canon PIXMA iP1800 (10x15 in 55 secs A4

Canon PIXMA iP1800 (10x15 in 55 secs A4

1.390,00 ден.   Спореди

Canon PIXMA iP1800 (10x15 in 55 secs A4, 4800x1200dpi, 11 BW - 11 C ppm,USB)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.390,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon PIXMA iP1800 (10x15 in 55 secs A4, 4800x1200dpi, 11 BW - 11 C ppm,USB)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка