Canon LBP6000 mono laser printer

Canon LBP6000 mono laser printer

4.299,00 ден.   Спореди

Canon LBP6000 mono laser printer, 18ppm, Resolution 600x600 optical dpi Up to 2400dpi, First Page Out Time 7.8 secs, Paper Input 150 Sheets, Monthly Duty Cycle 5,000 pages, Only buffer memory, Interfa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon LBP6000 mono laser printer, 18ppm, Resolution 600x600 optical dpi Up to 2400dpi, First Page Out Time 7.8 secs, Paper Input 150 Sheets, Monthly Duty Cycle 5,000 pages, Only buffer memory, Interface USB 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка