Canon Laser i-SENSYS MF4410 Mono Laser All-in-One Print

Canon Laser i-SENSYS MF4410 Mono Laser All-in-One Print

7.590,00 ден.   Спореди

Canon Laser i-SENSYS MF4410 Mono Laser All-in-One Print, Copy and Scan, 23 ppm, Print Resolution 600 x 600 dpi, Memory 64MB, 250-sheet tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon Laser i-SENSYS MF4410 Mono Laser All-in-One Print, Copy and Scan, 23 ppm, Print Resolution 600 x 600 dpi, Memory 64MB, 250-sheet tray

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка