Canon IXUS 95 IS (Gray) 10MP

Canon IXUS 95 IS (Gray) 10MP

6.490,00 ден.   Спореди

Canon IXUS 95 IS (Gray) 10MP, Opt. zoom 3x, digital zoom 4x, Li-iON Battery, Video Recording up to 4h.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon IXUS 95 IS (Gray) 10MP, Opt. zoom 3x, digital zoom 4x, Li-iON Battery, Video Recording up to 4h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка