Canon IXUS 75

6.990,00 ден.   Спореди

Canon IXUS 75


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon IXUS 75

Оптички зум 3x X
Резолуција 7.1 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка