Canon IXUS 230HS Black

Canon IXUS 230HS Black

12.990,00 ден.   Спореди

Canon IXUS 230HS Black, 12.1 Megapixels, 8x Optical zoom, 28mm wide lens. Intelligent IS, HS System, Smart, thin metal body, 7.5 cm (3.0") PureColor II G LCD Display, Full HD, Powered IS,Smart Auto (3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon IXUS 230HS Black, 12.1 Megapixels, 8x Optical zoom, 28mm wide lens. Intelligent IS, HS System, Smart, thin metal body, 7.5 cm (3.0") PureColor II G LCD Display, Full HD, Powered IS,Smart Auto (32 scenes), High-speed Burst & Super Slow Motion Movie,iFrame movie. Movie Digest, Creative modes, Hints & Tips

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка