Canon IXUS 132 Silver 16 MP

Canon IXUS 132 Silver 16 MP

6.090,00 ден.   Спореди

Canon IXUS 132 Black 16 MP, IMAGE SENSOR 1/2.3 type CCD, IMAGE PROCESSOR DIGIC 4 with iSAPS technology, Focal Length 5.0 – 40.0 mm (35 mm equivalent: 28 - 224 mm), Optical 8x, ZoomPlus 16x, Digital A...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon IXUS 132 Black 16 MP, IMAGE SENSOR 1/2.3 type CCD, IMAGE PROCESSOR DIGIC 4 with iSAPS technology, Focal Length 5.0 – 40.0 mm (35 mm equivalent: 28 - 224 mm), Optical 8x, ZoomPlus 16x, Digital Approx. 4x. (with Digital Tele-Converter Approx. 1.6x or 2.0x and Safety Zoom). Combined Approx. 32x, Display 6.8 cm (2.7) TFT, Approx. 230,000 dots, Face Detection FE, Smart Flash Exposure, video (HD) 1280 x 720, 25 fps, (L) 640 x 480, 30 fps, Playback zoom Approx. 2x – 10x, SD, SDHC, SDXC, Rechargeable Li-ion Battery NB-11L Фотоапарати Canon www.set.mk 7890 11901 Canon IXUS 132 Black 16 MP 730Canon IXUS 132 Silver 16 MP, IMAGE SENSOR 1/2.3 type CCD, IMAGE PROCESSOR DIGIC 4 with iSAPS technology, Focal Length 5.0 – 40.0 mm (35 mm equivalent: 28 - 224 mm), Optical 8x, ZoomPlus 16x, Digital Approx. 4x. (with Digital Tele-Converter Approx. 1.6x or 2.0x and Safety Zoom). Combined Approx. 32x, Display 6.8 cm (2.7) TFT, Approx. 230,000 dots, Face Detection FE, Smart Flash Exposure, video (HD) 1280 x 720, 25 fps, (L) 640 x 480, 30 fps, Playback zoom Approx. 2x – 10x, SD, SDHC, SDXC, Rechargeable Li-ion Battery NB-11L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка