Canon i-SENSYS MF4570dn Print

Canon i-SENSYS MF4570dn Print

14.441,00 ден.   Спореди

Canon i-SENSYS MF4570dn Print, Copy, Scan, Fax, LAN, Mono Laser, 25 pgs., Memory 64 MB, Duplex, Modem 33.6kbps, Print Resolution 600x600 dpi, First page 6 sec., Copy resolution 600x600 dpi, ADF, Paper...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.441,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon i-SENSYS MF4570dn Print, Copy, Scan, Fax, LAN, Mono Laser, 25 pgs., Memory 64 MB, Duplex, Modem 33.6kbps, Print Resolution 600x600 dpi, First page 6 sec., Copy resolution 600x600 dpi, ADF, Paper Input 250 sheets, USB 2.0, LCD Mono Display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка