Canon i-SENSYS LBP5050n Color Laser

Canon i-SENSYS LBP5050n Color Laser

9.990,00 ден.   Спореди

Canon i-SENSYS LBP5050n Color Laser, LAN, Memory 16 MB, Print speed 8 pages color/ 12 pages mono, Print resolution 600x600 (Print QLTY 9600x600), First page 22 sec., Paper Input 150 sheets, USB 2.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon i-SENSYS LBP5050n Color Laser, LAN, Memory 16 MB, Print speed 8 pages color/ 12 pages mono, Print resolution 600x600 (Print QLTY 9600x600), First page 22 sec., Paper Input 150 sheets, USB 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка