Canon  FS305 + 4GB

Canon FS305 + 4GB

11.581,00 ден.   Спореди

Canon FS305 + 4GB, SD/SDHC max. 32GB, Advanced zoom 41x, Optical zoom 37x, Digital zoom 1800x/1600x, Image stabilizator, LCD 2,7", Audio Dolby Digital 2-channel. (AC-3 2-channel)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.581,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon FS305 + 4GB, SD/SDHC max. 32GB, Advanced zoom 41x, Optical zoom 37x, Digital zoom 1800x/1600x, Image stabilizator, LCD 2,7", Audio Dolby Digital 2-channel. (AC-3 2-channel)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка