Canon FS-CAMCORDER FS-305 Recording,Canon HD Video Lens

Canon FS-CAMCORDER FS-305 Recording,Canon HD Video Lens

10.990,00 ден.   Спореди

Canon FS-CAMCORDER FS-305 Recording,Canon HD Video Lens, 18x Optical Zoom, LCD monitor: 3.0-inch with Touch Panel,Video Recording Format: AVCHD (MPEG-2 AVC / H.264 standard), Shooting Modes: Smart Aut...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon FS-CAMCORDER FS-305 Recording,Canon HD Video Lens, 18x Optical Zoom, LCD monitor: 3.0-inch with Touch Panel,Video Recording Format: AVCHD (MPEG-2 AVC / H.264 standard), Shooting Modes: Smart Auto, P, CINE, Portrait, Sports, Night, Low light, Snow, Beach, Sunset, Spotlight

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка