Canon FS-100,SD/SDHC camcorder,45x zum,megapixel CCD

12.442,00 ден.   Спореди

Шифра 11508 - Canon FS-100,SD/SDHC camcorder,45x zum,megapixel CCD


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.442,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11508 - Canon FS-100,SD/SDHC camcorder,45x zum,megapixel CCD

Резолуција 0.8 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка