Canon EOS650D/kit +EFS 18-55 ISII

33.490,00 ден.   Спореди

Canon EOS650D +EFS 18-55 ISII, 18 Megapixels, Scene intelligent auto mode, Full HD Movie, Onscreen feauture guide,Up to 3,7 PPS continous shooting, 1,040k-dot vari-angle 7.7cm (3.0”) screen, Built-in ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon EOS650D +EFS 18-55 ISII, 18 Megapixels, Scene intelligent auto mode, Full HD Movie, Onscreen feauture guide,Up to 3,7 PPS continous shooting, 1,040k-dot vari-angle 7.7cm (3.0”) screen, Built-in wireless flash control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка