Canon EOS 550D + EFS 18 -55 IS

Canon EOS 550D + EFS 18 -55 IS

50.562,00 ден.   Спореди

Canon EOS 550D + EFS 18 -55 IS, 18 Megapixels APS-C CMOS sensor, DIGIC 4, ISO 100-6400, H:12800, Up to 3.7fps shooting, Full HD movies, 7.7cm (3.0”) 3:2 Clear View LCD with 1,040k dots, iFCL metering,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 50.562,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon EOS 550D + EFS 18 -55 IS, 18 Megapixels APS-C CMOS sensor, DIGIC 4, ISO 100-6400, H:12800, Up to 3.7fps shooting, Full HD movies, 7.7cm (3.0”) 3:2 Clear View LCD with 1,040k dots, iFCL metering, Quick Control screen, Ext. Mic socket, Movie crop

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка