Canon E1

Canon E1

4.990,00 ден.   Спореди

Canon E1, 10 Megapixels, 4xoptical zoom, 2.5" lcd, ISO 80-3200, Didit 3, scene mode, Night scenes, Canon lends


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon E1, 10 Megapixels, 4xoptical zoom, 2.5" lcd, ISO 80-3200, Didit 3, scene mode, Night scenes, Canon lends

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка