Canon A800 Black + 2GB SD card + Bag + charger 2 batteries

Canon A800 Black + 2GB SD card + Bag + charger 2 batteries

4.590,00 ден.   Спореди

Canon A800 Black + 2GB SD card + Bag + charger 2 batteries, 10 Mpixels, 3.3x optical zoom, HD movie recording, ISO 3200, 2.5" LCD Display,SDHC slot, AA batteies


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A800 Black + 2GB SD card + Bag + charger 2 batteries, 10 Mpixels, 3.3x optical zoom, HD movie recording, ISO 3200, 2.5" LCD Display,SDHC slot, AA batteies

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка