Canon A3500 IS Purple

5.990,00 ден.   Спореди

Canon A3500 IS Purple, 16 Megapixels, IMAGE SENSOR 1/2.3 type CCD, IMAGE PROCESSOR DIGIC 4 with iSAPS technology, Focal Length 5.0 – 25.0 mm (35 mm equivalent: 28 – 140 mm), Optical 5x , ZoomPlus 10x,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A3500 IS Purple, 16 Megapixels, IMAGE SENSOR 1/2.3 type CCD, IMAGE PROCESSOR DIGIC 4 with iSAPS technology, Focal Length 5.0 – 25.0 mm (35 mm equivalent: 28 – 140 mm), Optical 5x , ZoomPlus 10x, Digital Approx. 4x. Combined Approx. 20x, Display 7.5 cm (3.0\") TFT, Approx. 230,000 dots, Video (HD) 1280 x 720, 25 fps, (L) 640 x 480, 30 fps, GPS via mobile (linked to compatible smartphone), Wi-Fi (IEEE802.11 b/g/n), (2.4 GHz only), SD, SDHC, SDXC, Rechargeable Li-ion Battery NB-11L (battery and charger supplied)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка