Canon A3200 Silver + 4GB SD card + Bag

Canon A3200 Silver + 4GB SD card + Bag

7.190,00 ден.   Спореди

Canon A3200 Silver + 4GB SD card + Bag, 14.1 Mpixels, 28mm wide, 5x optical zoom, HD movie recording, Optical image stabilizer, ISO 6400, 2.7" LCD Display,SDHC slot, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A3200 Silver + 4GB SD card + Bag, 14.1 Mpixels, 28mm wide, 5x optical zoom, HD movie recording, Optical image stabilizer, ISO 6400, 2.7" LCD Display,SDHC slot, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка