Canon A2600 Black KIT

Canon A2600 Black KIT

5.690,00 ден.   Спореди

Canon A2600 Black KIT, 4GB + BAG, 16.0 Megapixels, Compact digital camera with built-in flash, 5x Optical, 4x Digital, and 20x Combined Zoom, Focal Length 5.0 (W) - 25.0 (T) mm (35mm film equivalent: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A2600 Black KIT, 4GB + BAG, 16.0 Megapixels, Compact digital camera with built-in flash, 5x Optical, 4x Digital, and 20x Combined Zoom, Focal Length 5.0 (W) - 25.0 (T) mm (35mm film equivalent: 28 (W) - 140 (T) mm), Digic 4 processor, HD Recording, Movies: MOV (Image data: H.264; Audio data: Linear PCM (2 channel monoaural),Auto, ISO 100/200/400/800/1600 (in P mode)/6400 (in Low Light mode), 3.0-inch TFT Color LCD with wide-viewing angle,SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card slot, Litium-ion Rechargeable Battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи