Canon A2300 Black

Canon A2300 Black

4.990,00 ден.   Спореди

Canon A2300 Black, 16.0 Mpixels, 35mm wide, 5x optcal zoom,Digic 4 processor, HD Recording,ISO 100 to 1600, 2,7", TFT Display, SDHC slot, Litium-ion Rechargeable Battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A2300 Black, 16.0 Mpixels, 35mm wide, 5x optcal zoom,Digic 4 processor, HD Recording,ISO 100 to 1600, 2,7", TFT Display, SDHC slot, Litium-ion Rechargeable Battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка