Canon 3100 red

Canon 3100 red

6.764,00 ден.   Спореди

Canon 3100 red, 12.1 Megapixel, Optical Zoom 4x, 2.7-inch TFT color LCD, 2GB SD card, Bag


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.764,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon 3100 red, 12.1 Megapixel, Optical Zoom 4x, 2.7-inch TFT color LCD, 2GB SD card, Bag

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи