CANDY PV 640SN

CANDY PV 640SN

14.330,00 ден.   Спореди

Калена плоча Брусени ивици без рам 4плински полиња од кои : 2 брзи пламеници и 2 средно брзи пламеници Електрично палење со копче Сигурносен вентил за прекин на доводот на плин во случај на гасење на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 14.330,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Калена плоча Брусени ивици без рам 4плински полиња од кои : 2 брзи пламеници и 2 средно брзи пламеници Електрично палење со копче Сигурносен вентил за прекин на доводот на плин во случај на гасење на пламенот Површина лесна за чистење Вкупна сила на пламениците 8,5 kw Димензии на апаратот (ДxШxВ):510х595x50mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи