CANDY PL22/2 ASX

CANDY PL22/2 ASX

7.930,00 ден.   Спореди

1 брз пламеник 1 средно брз пламеник 2 електрични плочи од 1,5 кв и 2 кв Материјал на плоча- инокс Палење со една рака Челични носачи на садовите Термоелектричен осигурувач кој го спречува истекувањет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.930,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1 брз пламеник 1 средно брз пламеник 2 електрични плочи од 1,5 кв и 2 кв Материјал на плоча- инокс Палење со една рака Челични носачи на садовите Термоелектричен осигурувач кој го спречува истекувањето на гасовите Приклучна сила: 3,5 kW Сила на гасот 4,75 кв Димензии:ш/д /585/500 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи