CANDY MIC 25GDFX

CANDY MIC 25GDFX

11.830,00 ден.   Спореди

За вградување во кујна 5 нивоа на сила Грил 3 комбинации за готвење Автоматски програм -10 Лед дисплеј Запремнина на микрото:25 л, дијаметар на чинијата 31.5см Лесен начин на управување Вратата се отв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.830,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За вградување во кујна 5 нивоа на сила Грил 3 комбинации за готвење Автоматски програм -10 Лед дисплеј Запремнина на микрото:25 л, дијаметар на чинијата 31.5см Лесен начин на управување Вратата се отвара на лево 1х рамка за вградување Приклучна сила: 1 kW Димензии:ш/д 594/388/440 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи