CANDY GVW 5107LWHC-S

CANDY GVW 5107LWHC-S

32.250,00 ден.   Спореди

Капацитет на перењето 10 кг Капацитет на сушењето 7 кг Автоматски програм 7пере/7суши Екстра брз програм 59' (перење и сушење) Брзина на центрифугата до 1500 вртежи Повеќенаменски дисплеј на допир Хро...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 32.250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на перењето 10 кг Капацитет на сушењето 7 кг Автоматски програм 7пере/7суши Екстра брз програм 59' (перење и сушење) Брзина на центрифугата до 1500 вртежи Повеќенаменски дисплеј на допир Хромирана врата со црна рачка Детектор на килограмите ( точно одредување на на циклусот на перење) Mix power system- перење на 20 º C со иста ефикасност како перење на 40 º C Постепено забрзување на центрифугата од 0-1500 вртежи/мин. Одложување на почетокот на перењето ( до 23 часа) Fuzzy Logic технологија Антибактериски барабан со сребрени јони Заштита од преполнување Сензорска контрола на пена Тајмирано сушење Автоматска контрола на центрифуга и баланс 16 програми Брз 14-30-59 минутен програм Посебни програми : Програм за перење на волна-Со сертификат од Woolmark Програма Aquaplus-за чувствителна кожа Програм за џинс Меморирање на омилена програма на перење Опција за одбирање на брзината на центрифугата Опција за намалување на температурата на перењето Димензии (а*б*ц) 85Х 60Х 60 см Потрошувачка на енергија-по циклус- перење: 1.5 kWh Потрошувачка на енергија-годишно перење:234 kWh Потрошувачка на енергија перење/сушење:6,8 kWh Потрошувачка на вода: 140 литри Ниво на бучава: перење/центрифуга/сушење:57/80/61 dB Енергетска класа : A, A , A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи