CANDY GVW 485T-S

CANDY GVW 485T-S

27.399,00 ден.   Спореди

Капацитет на перењето 8 кг Капацитет на сушењето 5 кг Автоматски програм 5пере/5суши Екстра брз програм 59' (перење и сушење) Брзина на центрифугата до 1400 вртежи Повеќенаменски дисплеј на допир Бела...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на перењето 8 кг Капацитет на сушењето 5 кг Автоматски програм 5пере/5суши Екстра брз програм 59' (перење и сушење) Брзина на центрифугата до 1400 вртежи Повеќенаменски дисплеј на допир Бела врата со сребрена рачка Детектор на килограмите ( точно одредување на на циклусот на перење) Постепено забрзување на центрифугата од 0-1400 вртежи/мин. Одложување на почетокот на перењето ( до 24 часа) 3 програми на автоматско сушење Заштита од преполнување Сензорска контрола на пена Тајмирано сушење Автоматска контрола на центрифуга и баланс Сензор за влажност Програм полесно пеглање 16 програми Брз 14-30-44 минутен програм Посебни програми : Програм за перење на волна Програма Aquaplus-за чувствителна кожа Програм за џинс Опција за одбирање на брзината на центрифугата Опција за намалување на температурата на перењето Димензии (а*б*ц) 85Х 60Х 54 см Потрошувачка на енергија-по циклус- перење: 1.20 kWh Потрошувачка на енергија перење/сушење:5.44 kWh Потрошувачка на вода: 115 литри Ниво на бучава: перење/центрифуга/сушење:61/79/60 dB Енергетска класа : A, A , A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи