CANDY GVC D 813B-S

CANDY GVC D 813B-S

18.480,00 ден.   Спореди

Капацитет на сушењето 8 kg Вид кондензациска СЕНЗОРСКИ надзор на влагата Електронски двонасочен програматор Автоматска регулација -Fuzzy logic Мултифункционален дисплеј Одложување на почетокот на суше...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 18.480,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на сушењето 8 kg Вид кондензациска СЕНЗОРСКИ надзор на влагата Електронски двонасочен програматор Автоматска регулација -Fuzzy logic Мултифункционален дисплеј Одложување на почетокот на сушење до 24 часа 18 програми 4 фази на сушење 3 додатни програми ( волна, за лесно пеглање , брз 40минутен) Ладење со заштита од гужвање XXL врата Едноставно чистење на филтерот Индикатор на наполнетоста на резервоарот за вода Индикатор на чистење на филтерот Кондензациски сад -на вратата Елементи за составување со машина за перење (додатна опрема) Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm Енергетска класа : B

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка