CANDY GO C 580C

13.580,00 ден.   Спореди

Капацитет на сушењето 8kg
Вид кондензациска
СЕНЗОРСКИ надзор на влагата
Електронски двонасочен програматор
Автоматска регулација -Fuzzy logic
Повеќенаменски екран
4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.580,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на сушењето 8kg
Вид кондензациска
СЕНЗОРСКИ надзор на влагата
Електронски двонасочен програматор
Автоматска регулација -Fuzzy logic
Повеќенаменски екран
4 степени на сушење
Приказ на времето до крај на сушењето
Одложување на почетокот на сушење до 9 часа
8 Временски програми
3 додатни програми ( волна, за лесно пеглање , брз 40минутен)
Програм за осетлив веш
Програм за освешување на вешот
Програм за лесно пеглање
Ладење со заштита од гужвање
XXL врата
Отварање на вратата за 150°
Едноставно чистење на филтерот
Показател на наполнетоста на резервоарот за вода
Показател на запушеноста
Кондензациски сад гдоле
Елементи за составување со машина за перење (додатна опрема)
Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm
Класа C на енергетски учинок

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи