CANDY GC 1282D1-S

CANDY GC 1282D1-S

19.250,00 ден.   Спореди

Капацитет на полнење 8 кг Брзина на центрифуга до 1200 вртежи Автоматско регулирање на потрошувачката (1,5-8 кг) Одложен старт до 24 часа Мултифункционален дисплеј Двосмерен електронски регулатор 16 п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 19.250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на полнење 8 кг Брзина на центрифуга до 1200 вртежи Автоматско регулирање на потрошувачката (1,5-8 кг) Одложен старт до 24 часа Мултифункционален дисплеј Двосмерен електронски регулатор 16 програми Посебни програми : - програм за перење на волна и свила -брз програм14 минути(1 кг ,30ºC) - брз програм 30 минути ( 2кг , со 30ºC) - брз програм 59 минути( 3кг , со 40ºC) Контрола на пена Детектор за преполнување Копче за регулација на центрифуга Копче за програм Aqvaplus Копче за ладно перење Димензии : (a*b*c) : 85x60x52 sm Енергетска класа : A+, A , Ц

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи