CANDY FPE 602/6N

CANDY FPE 602/6N

9.999,00 ден.   Спореди

Боја црна 7 Функции Аналоген програмски саат со звучен сигнал Функции : вентилатор, грил, класично печење и комбинација на две полици Врата со двослојно топлинско рефлектирачко стакло Една тепсија за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црна 7 Функции Аналоген програмски саат со звучен сигнал Функции : вентилатор, грил, класично печење и комбинација на две полици Врата со двослојно топлинско рефлектирачко стакло Една тепсија за печење Две решетки Сигурносни држачи на решетките Внатрешност изработена од високо квалитетен емајл класа А Запремнина 65 л Највисока температура 245 C степени Вкупна приклучна сила 2,1 kw Димензии (ВхШхД): 580х595х530 мм Димензии за вградување (ВхШхД): 580х595х545 мм Енергетска класа А+

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи