CANDY EVO 1293DW-S

CANDY EVO 1293DW-S

25.700,00 ден.   Спореди

Капацитет на полнење 9 кг Брзина на центрифуга до 1200 вртежи Автоматско регулирање на потрошувачката (1,5-9 кг) Одложен старт до 24 часа Мултифункционален 3D дисплеј Детектор за килограми Приказ на п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 25.700,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на полнење 9 кг Брзина на центрифуга до 1200 вртежи Автоматско регулирање на потрошувачката (1,5-9 кг) Одложен старт до 24 часа Мултифункционален 3D дисплеј Детектор за килограми Приказ на простанато време Fuzzy Logic Двосмерен електронски регулатор 16 програми Посебни програми : -Активна пена Mix & Wash 20ºC Mix Power System Intensive 40ºC Mix Power System Performance Plus 60ºC - програм за перење на волна-сертификат од Woolmark Рачно перење (свила) -брз програм14 '-30'-44' Контрола на пена Контола за преполнување Копче за регулација на центрифуга Копче за програм Aqvaplus Копче за ладно перење Копче за полесно пеглање Димензии : (a*b*c) : 85x60x60 sm Енергетска класа : A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи